pentru toate nevoile tale financiare

Data evenimentului: 11 Sep, 19 - 11 Dec, 19
Publicat: Miercuri, 11 Septembrie, 2019  18:49
Modificat: Miercuri, 11 Septembrie, 2019  18:49
Autor: (Foloseste formularul de contact)
Bună ziua Pentru toate nevoile dvs. financiare, organizația finanțează mai mult este destinată să acorde împrumuturi private pe termen scurt și lung, de la 5000 Euro la 10.000000 Euro tuturor persoanelor serioase, fiabile și oneste care doresc să facă un împrumut. Rata mea de dobândă este de 3% în funcție de suma împrumutată și de durata returnării fondurilor, pentru că fiind special nu vreau să încalce legea privind uzura. Puteți rambursa maxim 5 - 35 ani în funcție de suma împrumutată. Trebuie să faceți un împrumut: Iată domeniile în care vă pot ajuta: * Finanțare * Ipoteci * Împrumuturi de investiții * Împrumut auto * Ipoteci secundare * Împrumuturi personale * Nici o dovadă necesară pentru a susține persoană aflată în situație dificilă Aveți blocaj bancar interzis și nu aveți favoarea băncilor, sau mai bine zis, aveți un proiect și aveți nevoie de finanțare, un credit prost sau aveți nevoie de bani pentru a plăti facturi, fonduri de investiții în companii. Organizația noastră nu este o bancă și nu solicităm foarte multe documente. Deci, dacă aveți nevoie de un împrumut nu ezitați să mă contactați pentru a afla mai multe despre condițiile mele. Vă rugăm să mă contactați direct prin e-mail; marie.priscilla.govin632@gmail.com

pentru toate nevoile tale financiare

Autorul acestui anunt NU doreste sa fie contactat cu oferte comerciale, promotii, servicii, etc.

Contacteaza autorul:

Adresa ta de email: *
Mesajul tau: *
Atasament (optional):

Urmatoarele tipuri de fisiere nu sunt permise: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Marimea maxima a fisierului: 500KB
Codul de securitate: *

Introdu codul de securitate afisat mai sus
Recomanda unui prieten

Numele prietenului: *
Emailul prietenului: *
Numele tau: *
Adresa ta de email: *
Mesajul tau: Salut {Numele prietenului},

Ma uitam pe anunturi.listeaza.ro si am gasit ceva ce cred ca te-ar interesa. Arunca o privire aici:

http://anunturi.listeaza.ro/-1/evenimente/2019-09-16/1280-pentru-toate-nevoile-tale-financiare.html

{Numele tau}
{Adresa ta de email}

Codul de securitate: *
Introdu codul de securitate afisat mai sus

Evenimentul# E1280

Masuri de siguranta Masuri de siguranta
Pentru a evita fraudele intalniti-va personal cu vanzatorii sau cumparatorii. Daca considerati ca acest anunt este un abuz sau o frauda folositi urmatorul link:
Marcheaza ca abuz

Evenimente similare

Soluție la problemele tale financiare în 48 de ore
Ultimele evenimente publicate

Soluție la problemele tale financiare în 48 de ore
 despre carti spirituale si religioase
 Oferta de împrumut privat de la 1000 la 10.000 €
 Oferta de împrumut privat de la 1000 la 10.000.000 €
 Restaurant Bucuresti - J'adore Grand Ballroom